Červen 2009

užijte si léto na maximum :-)

24. června 2009 v 7:07 | D
...a dovolené !

Promovaní inženýři, sinus, kosinus, deskriptiva :-)

23. června 2009 v 20:21 | D

...blahopřejeme všem těm, kdo tento týden udělali státnice a přibyli nám noví Bc., Mgr., ing.,Dis.
...a těm co budou bojovat ještě příští týden držíme určitě všeci palce
Takže gratulace Elis, Monči M., Katce Uli, Pavle Dr., Sisce, Marti Janíkové, Lucce, Tondovi B., Zelenidlu, a příští týden myslete na Štěpánku a Ivuš! Pokud bych na někoho zapomněla, tak to dopište

Fotodokumentace

21. června 2009 v 21:51 | D
Byla doplněna oddílová fotogalerie o nedělní zápas v baseballu a úterní kvč a zakončení šk.roku

Jak se měly Opičky o víkendu?

21. června 2009 v 20:58 | Áňa |  Skupinky

Tady se můžete podívat na fotky z našich prvních misií. Prožily jsme je v Ostravě - Přívoze, kde jsme mohly celý jeden den strávit u Misionářek lásky - sester Matky Terezy. Neděli jsme si užily po opicovsku - v lanovém centru :-)

(PS: Regule Misionářek lásky nedovoluje, abychom jejich fotky zveřejňovali. Kdo z Opic by ale chtěl fotky, na kterých sestřičky jsou, napište mi mail na a.n.d.u.l@seznam.cz a já vám je pošlu.)

Brigáda 29.8.2009

8. června 2009 v 14:20 | Daniela

Ahoj holky !

Máme příležitost navázat na veleúspěšnou brigádu z podzimu a zapojit se znovu. Tentokrát by se jednalo o pomoc při malování suterénu a úklidu po malování kostela,které je v plánu v srpnu, rozebírání lešení / to by se nám, Ani, mohlo líbit po minulých zkušenostech / ...atd.
Byl stanoven předběžný termín a to na sobotu 29.8. Prosím, kdo můžete, zkuste si tento den zarezervovat a třeba napsat do komentářů, kdo by došel pomoct! Myslím, že tato akce by se mohla týkat vedoucích a MedvědůDetaily budou určitě včas upřesněny. Ale pokud máte doma váleček, mřížku, kyblík a teleskopická tyčku, tak si tuto výbavu vemte s sebou!